6 výhod spolupráce s virtuální asistentkou

Začíná vám práce přerůstat přes hlavu a hodil by se vám někdo, na koho byste mohli delegovat část práce? Nevyužijete ale asistentku na plný či částečný úvazek? Pak se obraťte na asistentku virtuální. Sepsala jsem pro vás 6 výhod, které spolupráce s ní přináší.

1. Uvolním vám ruce

Největší výhoda spolupráce se mnou coby virtuální asistentkou je to, že se vám uvolním ruce. Činnosti, které vás zdržují od rozvoje podnikání, nebo které musíte dělat na úkor času stráveného s rodinou, převezmu já. Je to stejné, jako kdybyste měli vlastní asistentku v kanceláři, jen budeme každý pracovat „z domova“ a ve spojení budeme online.

2. Naučím vás delegovat

Možná se delegování bojíte. Je to pochopitelné. Ale pokud si asistentku dobře vyberete, uleví se vám. Nebudete na všechno sami. Odpadne ponocování u PC, nebo starosti, kdo se o administrativu postará, když se vy budete muset věnovat nemocným dětem. Ve vašem slovníku se nemusí neustále vyskytovat slovo ,,Nestíhám“. Na dovolené si budete moci vypnout alespoň na pár hodin telefon a nekontrolovat e-maily. Já vám budu volat jen v případě extrémního požáru 🙂 Umět delegovat se vám může hodit i mimo podnikatelskou činnost.

3. Platíte jen za odpracovaný čas

Potřebujete mě na 10 hodin týdně? Nebo jen na 20 hodin za měsíc? Žádný problém. Vždy platíte pouze čas, který pro vás odpracuji. Na jeho měření využívám Toggl a na konci měsíce / projektu vám zašlu výkaz.

4. Odpadají starosti se zaměstnancem

Pracuji na živnostenský list. Nejsem tedy vaším zaměstnancem, ale podnikatelkou. Vám odpadá starost s placením zdravotního a sociálního pojištění, s nemocenskou a všemi dalšími záležitostmi, který z pracovního poměru vyplývají.

5. Pracuji z domova

Práci vykonávám nikoli od vás z kanceláře, ale z domova. Používám vlastní notebook, tiskárnu, mobil. Neinvestujete tedy do žádného kancelářského vybavení.

6. Vzdělávám se za své finance

Abych svou práci odváděla kvalitně, vzdělávám se. V oblasti copywritingu či sociálních sítí to ani jinak nejde. Školení či webináře si hradím ze svého a absolvuji je ve svém volnu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

error

Líbí se vám můj web? Šiřte ho dál :)