Píšete texty, ale někdy to drhne? Sedí vám za zády tvůrčí blok a ne a ne se ho zbavit? Nebo se vám někdy prostě psát nechce, ale termín nepočká?

Pojďme společně rozproudit vaši kreativitu. Během 10denní online výzvy Rozepiš se a překonej tvůrčí blok vám ukážu, že inspirace je všude kolem nás. Stačí vědět, jak ji hledat. A mít oči otevřené. Jdete do toho se mnou?

Začínáme 19. dubna 2021. Výzva je zdarma a trvá 10 dnů. Jednotlivá cvičení by vám neměla zabrat víc než 15 minut. 

Do e-mailové schránky vám přijde 7 rozepisovacích cvičení + malý bonus. Nesoutěžíme o to, kdo vymyslí lepší příběhy. Ani je nemusíte nikomu ukazovat (ale pokud budete chtít, můžete se o ně podělit v uzavřené facebookové skupině). Cílem je naučit vás, jak využít okolní prostředí k inspiraci. Jak se při psaní uvolnit a nechat myšlenky proudit. Zbavte se konečně věčného ,,já nevím, o čem psát“ nebo ,,nevím, jak vlastně začít.“

Nezáleží na tom, zda tvoříte texty jako copywriter, píšete beletrii, věnujete se online kurzům… Přihlaste se a zjistěte, kde se ta múza všude ukrývá.

Pokud chcete do té doby zjistit, jak s autorským blokem zatočit, stáhněte si zdarma můj e-book 9 tipů, jak vyzrát na tvůrčí blok.